Блог Кормозаготовка

Секрети виробництва якісного бурякового жому

Пятница, 28 сентября, 2018
Секрети виробництва якісного бурякового жомуLike1

Жом — альтернативний вид корму з величезним потенціалом молочної продуктивності та фактор збільшення рентабельності виробництва молока. Відноситься до високоенергетичним кормів і перевершує кукурудзяний силос за енергетичною цінністю і величиною NH3-Ng. Середній вміст сухої речовини 22-24%. 

Він здатен на 50% замінити кукурудзяний силос, а значить зменшити банк землі під тваринництво, перенаправивши цей цінний ресурс в рослинництво. Він є виправданим як з точки зору годівлі, так і з точки зору підвищення рентабельності тваринництва і тому, в сезон його доступності, потрібно не чекати, а діяти, так як мова йде про мільйони гривень!

Как показывают данные, свекловичный жом имеет высокий уровень NDF — 493 гр при высокой переваримости (до 90%) и низкому содержанию лигнина, то есть из 1 кг свекловичного жома мы получаем 11,2 Мдж обменной энергии (6,93 Мдж ЧЭЛ) против 10,89 Мдж обменной энергии хорошего силоса (6,6 Мдж ЧЭЛ). Разница в продуктивности в 100 гр молока в пользу свекловичного жома. К тому же NDF свекловичного жомауникальна тем, что имеет высокий показатель DCAB, что способствует стабилизации рН в рубца.

Окрема розмова це використання землі під тваринництво. Вартість якісного тюкованого жому прирівнюється до вартості кукурудзяного силосу, але його головна цінність полягає в тому, що для нього не потрібно задіювати головний актив підприємства — землю!

Так, если исключить 10 из 20 кг кукурузного силоса из рациона и заменить его жомом, то освободится 0,12 га на 1 условную голову. Эту площадь мы можем использовать под зерновую кукурузу и, при урожайности 9 т с га, получить дополнительно 150$. Это неплохие деньги, которые мы можем использовать для развития нашего бизнеса.

Переваги тюкованого бурякового жому:

  • Надійне джерело легкоперетравної клітковини
  • Короткі строки заготівлі (12 годин після виготовлення)
  • 16-шарова технологія упаковки
  • Висока щільність пресування (860 кг м3)
  • Стабільна вологість і якість
  • Підвищує споживання TMR
  • Простий в транспортуванні
  • Вміст сухих речовин від 22% до 24%
  • Гнучкість в термінах доставки і виборі майданчиків для зберігання
  • Професійне балансування раціонів у сучасній американській програмі досвідченими спеціалістами

Компанія ПРОГРЕСИВНІ ФЕРМИ після довгих пошуків ми все ж знайшли підприємство, готове дати якісну сировину для виробництва тюкованого жому. Такий жом є доступним кожному сільськогосподарському підприємству України, метою якого є високі надої та прирости.

Детальніше дивіться у відео:

Хотите сделать Ваш молочный бизнес успешным и прогнозированным? 
Обращайтесь в American Dairy Technology!

Автор материала:

Aleksandr Ovcharenko

Dairy Nutritionist

 

 

 

Также, чтобы ничего не пропустить,  подписывайтесь на наш telegram-канал

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.